Home page

Apie mus

Skliautuotose, viduramžius menančiose Vilniaus Universiteto ansamblio patalpose restoranas „Aula“ po rekonstrukcijos atidarytas vietoje anksčiau buvusios kavinės „Žaltvykslė“. Lotyniškai „aula“ – ankstyvaisiais viduramžiais – karaliaus pilis; mokslo įstaigos iškilmių ir susirinkimų salė. Esame pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, Pilies gatvėje, tarp Rotušės ir Katedros aikščių. Vasarą veikia veranda Pilies gatvėje ir Vilniaus universiteto istorinis Stuokos Gucevičiaus kiemelis. Rūsiuose yra skliautuota VIP salytė ir Didžioji rūsio menė. 2009 metais restorano rūsyje (vasaros metu vidiniame kiemelyje) įkūrtas gyvos muzikos klubas „AULA Blues club“, kuris suvienijo džiazo, bliuzo ir dainuojamosios poezijos gerbėjus.

Restoranas “AULA” konkurse “Vilniaus svetingumas 2012” buvo išrinktas svetingiausiu 2012 metų Vilniaus restoranu.

Mes remiamės senosios lietuviškos virtuvės tradicijomis ir pritaikome jas šiuolaikiniam skoniui.

Kad neprailgtų laikas, laukiant, kol bus įvykdytas Jūsų užsakymas, galite paskaityti salių lentynose esančias knygas ir žurnalus.

Visose patalpose įrengta oro vėdinimo, o vyno salėje – kondicionavimo sistema.

Galerija

Atsiliepimai

Su restoranu "AULA" bendradarbiavome kliento UAB "Bayer"  organizuotoje tarptautinėje kardiologų "Pro-Action.Roadshow" konferencijoje, kuri vyko 2014 m. lapkričio 21 d. , Vilniaus Universiteto Mokslinės komunikacijos ir informacijos  centro kavinėje. Bendradarbiaujant su restorano "AULA" komanda įgyvendinome puikų renginį, kuriame dalyvavo 300 žmonių. Esame patenkinti restorano "AULA" teikiamomis paslaugomis, maisto kokybe, kolektyvo aukšto lygio aptarnavimu, ypatingai, padalinio direktorės Jolantos Drėgvienės profesionalumu ir rekomenduojame šią įmonę kaip patikimą ir profesionalų partnerį.Tadas Rimdžius
Tadas RimdžiusConcept events and media

Draugai